Misyonumuz

Ürün yönetimi sadece Türkiye’de değil, dünya’da gelişmekte olan bir disiplindir. Özellikle sanayi devrimi ile kitlelere ulaşan ürünler yapmak, ihtiyaçları tespit etmek, ihtiyaçlardan fikirler üretmek, fikirleri ürüne dönüştürmek ve bu ürünleri pazarlayıp satabilmek tüm dünya’da büyük önem kazanmıştır. Geçmişte, ürün yönetimi disiplinini diğerlerinden daha iyi gerçekleştiren devletler bugünün gelişmiş devletleri olup, dönemin ihtiyaçlarına göre yeni ürünler geliştirmeye devam ederek dünya ekonomilerine şekil vermeye devam etmektedir.

Türkiye’nin de gelişen ekonomiler arasında yerini alması, yeni ve yüksek teknoloji ürünlerinin geliştirilmesi ile mümkündür.

Bu sebepten öncelikli misyonumuz ürün yönetiminde Türkiye’nin bir numaralı başvuru kaynağı olmaktır.

Ürün yöneticiliğinde yaptığı paylaşımlarla, aktardığı tecrübelerle, ürün yönetimi ve ürün gelişimine gönül vermiş herkesin takip ettiği bir kaynak olmak. Türkiye’de ürün yönetimini herkese anlatmak. Tüm sektörlerdeki ürün yöneticilerinin bir araya geldiği bir platform olmak, bu platformu sürekli etkin tutmak ve düzenli aralıklarla ürün yönetimine gönül veren herkesi bir araya getirmektir.